«Бастау» жобасы бойынша тестілеудің 6 кезеңі басталғаны туралы хабарлайды!

«Бастау» бағдарламасы бойынша тегін оқыту курстарына қабылдау басталды. Курстар кәсіпкерлік негіздеріне оқытуға арналған.

Жұмыссыздар (жұмыспен қамту орталығына тіркеуге тұру қажете тілмейді) мен өзін өзі жұмыспен қамтығандарды, өз бизнесін ашқысы келетіндерді, сондай-ақ бизнесін кеңейткісі келетін кәсіпкерлерді оқуға шақырамыз.

Бағдарламаға қатысу үшін 2019 жылдың 4 және 5 қараша аралығында тестілеуден өту керек. Тест қорытындысы бойынша топқа іріктеу жүргізіледі. Өңірлік кәсіпкерлер палатасының филиалына/тұрғындарды жұмыспен қамту орталықтарына ауылдық округ немесе елді мекен әкіміне жүгіне алады, сонымен бірге өтініш пен саулнама толтырады. Өзімен бірге жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, мекен жайанын анықтамасы, дербес кредиттік шот құжаты болуы қажет.

Оқу 2019 жылдың 6 қараша басталады. Оқу ұзақтығы 30күн. Бағдарламаға қатысушыларға шәкіртақы төленіп, сертификат беріледі.

Толық ақпарат алу үшін келесі мекен жайлары бойынша хабарласуға болады:

Жанааркинский район ул.Тауелсиздик д.22

тел.(71030) 2-64-5287770722414

Немесе atameken.kz сайтында бағдарламамен толық таныса аласыздар.