«Бастау» жобасы бойынша тестілеудің IV кезеңі басталғаны туралы хабарлайды!

«Бастау» бағдарламасы бойынша тегін оқыту курстарына қабылдау басталды. Курстар кәсіпкерлік негіздеріне оқытуға арналған.

Жұмыссыздар (жұмыспен қамту орталығына тіркеуге тұру қажет етілмейді) мен өзін өзі жұмыспен қамтығандарды, өзбизнесінашқысы келетіндерді, сондай-ақ бизнесін кеңейткісікелетін кәсіпкерлерді оқуғашақырамыз.

Бағдарламаға қатысу үшін 2019 жылдың 5 және 7 казан аралығында тестілеу денөту керек. Тест қорытындысы бойынша топқаіріктеу жүргізіледі. Өңірлік кәсіпкерлер палатасының филиалына/тұрғындарды жұмыспен қамту орталықтарына/ауылдық округ немесе елді мекен әкіміне жүгіне алады, сонымен бірге өтініш пен саулнама толтырады. Өзімен бірге жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, мекен жайанықтамасы, дербес кредит тікшот құжаты болуы қажет.

Оқу 2019 жылдың 8 казанда басталады. Оқу ұзақтығы 30күн. Бағдарламаға қатысушыларға шәкіртақыт өленіп, сертификат беріледі.

Толық ақпараталу үшін келесі мекен жайлары бойынша хабарласуға болады:

Жанааркинский район ул.Тауелсиздик д.22 тел.(71030) 2-64-52 87770722414

Немесе atameken.kz сайтында бағдарламамен толық таныса аласыздар.