voting

«Бастау» жобасы бойынша тестілеудің III кезеңі басталғаны туралы хабарлайды!

«Бастау» жобасы бойынша тестілеудің

III кезеңі басталғаны туралы хабарлайды!

«Бастау» бағдарламасы бойынша тегін оқыту курстарына қабылдау басталды. Курстар кәсіпкерлік негіздеріне оқытуға арналған.

Жұмыссыздар (жұмыспен қамту орталығына тіркеуге тұру қажет етілмейді) мен өзін-өзі жұмыспен қамтығандарды, өз бизнесін ашқысы келетіндерді, сондай-ақ бизнесін кеңейткісі келетін кәсіпкерлерді оқуға шақырамыз.

Бағдарламаға қатысу үшін 2019 жылдың 03-04 маусым аралығында тестілеуден өту керек. Тест қорытындысы бойынша топқа іріктеу жүргізіледі. Өңірлік кәсіпкерлер палатасының филиалына/тұрғындарды жұмыспен қамту орталықтарына/ауылдық округ немесе елді мекен әкіміне жүгіне алады, сонымен бірге өтініш пен саулнама толтырады. Өзімен бірге жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, мекенжай анықтамасы, дербес кредиттік шот құжаты болуы қажет.

Оқу 2019 жылдың 06 маусымында басталады. Оқу ұзақтығы 25күн. Бағдарламаға қатысушыларға шәкірт ақы төленіп, сертификат беріледі.

Толық ақпарат алу үшін келесі мекенжайлары бойынша хабарласуға болады:

• Жаңаарқа аудандық филиалы: Атасу к., Тәуелсіздік көшесі, 22 ғ. тел: 8 (71030) 26452.

Немесе atameken.kz сайтында бағдарламамен толық таныса аласыздар.