Ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдеріне кандидаттар тіркеу туралы аудандық аумақтық сайлау комиссиясының хабары

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы №148-II Заңына сәйкес аудандық аумақтық сайлау комиссиясы Қараағаш ауылы әкіміне төмендегі кандидаттарды тіркеді:

1. Бакышов Дулат Ерғалиұлы – 1984 жылы Жаңаарқа ауданы Қараағаш ауылында туған, Қарағанды облысы бойынша тілдерді дамыту басқармасының әкімшілік бөлімінің бас маманы – бас есепшісі, Атасу кентінде тіркелген, ұлты қазақ.

2. Жапин Бөкенбай Боранбайұлы – 1978 жылы Жаңаарқа ауданы Қараағаш ауылында туған, Жаңаарқа ауданының экономика және қаржы бөлімінің бас маманы, Атасу кентінде тіркелген, ұлты қазақ.

3. Туркешев Марат Кәкішұлы – 1970 жылы Жаңаарқа ауданы Қараағаш ауылында туған, Қараағаш ауылдық округі әкімі аппаратының жетекші маманы, Қараағаш ауылында тіркелген, ұлты қазақ.

Жаңаарқа аудандық

аумақтық сайлау комиссиясы