voting

«Бастау Бизнес» жобасы бойынша тестілеудің I кезеңі басталғаны туралы хабарлайды!

«Бастау Бизнес» жобасы бойынша тестілеудің

I кезеңі басталғаны туралы хабарлайды!

«Бастау» бағдарламасы бойынша тегін оқыту курстарына қабылдау басталды. Курстар кәсіпкерлік негіздеріне оқытуға арналған.

Жұмыссыздар (жұмыспен қамту орталығына тіркеуге тұру қажет етілмейді) мен өзін өзі жұмыспен қамтығандарды, өз бизнесін ашқысы келетіндерді, сондай-ақ бизнесін кеңейткісі келетін кәсіпкерлерд іоқуға шақырамыз.

Бағдарламаға қатысу үшін 2019 жылдың 11-12 наурыз аралығында тестілеуден өту керек. Тест қорытындысы бойынша топқа іріктеу жүргізіледі. Өңірлік кәсіпкерлер палатасының филиалына/тұрғындарды жұмыс пен қамту орталықтарына/ауылдық округ немесе елдімекен әкіміне жүгінеалады, сонымен бірге өтініш пен саулнама толтырады. Өзімен бірге жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, мекенжай-анықтамасы, дербес кредиттік шот құжаты болуы қажет.

Оқу 2019 жылдың 14 наурызында басталады. Оқу ұзақтығы 25 күн. Бағдарламаға қатысушыларға шәкірт ақы төленіп, сертификат беріледі.

Толық ақпарат алу үшін келесі мекенжай бойынша хабарласуға болады:

• Жаңаарқа аудандық филиалы: Атасу к., Тәуелсіздік көшесі, 22 уй. тел: 8 (71030) 2-64-52, координатор 8-701-801-84-55

на сайте http://atameken.kz/