voting

Су басу қаупі басты назарда

Кеше, 25-ақпан күні Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу жəне жою комиссиясы аудан əкімінің орынбасары Бақытжан Мылтықбайұлы Мұқановтың басшылығымен 2019 жылғы Жаңаарқа ауданы аумағында орналасқан су қоймаларында жəне су басу қауіпі бар ауылдық округтерде тексеріс жүргізу мақсатында Талдыбұлақ ауылдық округіне қарасты Ақтасты су қоймасына ат басын бұрды. Ауыл əкімі Қамиев Ғанибет Рахатұлы аталған мекендердің су басу қауіпінің алдын алу бойынша шараларды екжей-текжейлі баяндап берді. Жаңаарқа ауданының төтенше жағдайлар бөлімінің бастығы, азаматтық қорғау подполковнигі Сулейменов Аян Серікбайұлы Ақтасты су қоймасындағы балықшылармен кездесіп, алдағы уақытта мұз үстінде жүру қаупі туралы ескертті.

Су басу қаупі басты назарда