Тұңғыш Президент күні мерекеленді

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күні ауданымызда ерекше сән-салтанатымен жоғары деңгейде мерекеленді. Аудандық мәдени-сауық орталығында өткен мерекелік шараның шымылдығы Қазақстан Республикасының Гимінінің шырқалуымен түрілді. Сахна төрінде орналасқан экранда латын қарпімен жазылған Гимннің мәтіні көрсетіліп тұрып, шараға жиналған қауым оны ілесе оқып, мемлекеттік рәмізді орындады. Келесі кезекте аудан әкімі Юржан Бекқожин жұртшылықты мерекемен құттықтап, Елбасының батыл бастамалары мен “Ұлы даланың жеті қыры” мақаласы жөнінде сөз қозғады.

- Баршаңызды Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күнімен шын жүректен құттықтаймын. Бүгінде Қазақстан Елбасымыздың сарабдал саясатының нәтижесінде бейбітшілік пен келісімнің, бірлік пен татулықтың мекеніне айналды. Ұлт көшбасшысының көрегендігі мен саяси қайраткерлігін бүкіл ел біледі және құрметтейді. Міне, елдің ыстық ықыласының нәтижесінде бірнеше жылдан бері Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күні аталып өтіп жүр. Бұл ел перзентіне, Ұлт көшбасшысына берілген әділ баға және лайықты құрмет!-деген аудан басшысы «Алтын алқа» және «Күміс алқа» иегерлеріне алқаларын тапсырса, бір топ азаматқа облыс әкімі мен аудан әкімінің «Құрмет грамоталары» мен «Алғыс хаттарын» және әртүрлі деңгейдегі марапаттарды табыстады.
Салтанатты шара мерекелік концертпен өрнектелді. Сахна төрінде аудан өнерпаздары өнер көрсетті. Әсем әндер мен көркем билермен көмкерілген мерекелік шара жұртшылыққа көтеріңкі көңіл-күй сыйлады.

Тұңғыш Президент күні мерекеленді