Жүйелі жұмыс жемісті

Бүгін аудан əкімі Юржан Бекқожин ауданымыздың кіре берісіндегі қызанақ пен қияр өсіретін жылыжайға барып, өнімдері мен олардың өсірілу барысын бақылап қайтты. Мұнда сапалы көкөніс өнімдерін алу үшін барлық жағдай жасалған. Айта кетсек, арнайы құдық қазылып, тамшылатып суару жүйесі тартылған. Сонымен қатар, жылу қазандығы орнатылып, жылу жүйесі іске қосылып тұр.

Бұл жылыжайдың иесі ауданымыздың тұрғыны - Мұқы Əлібек. Жас кəсіпкер жылыжайды тұрғызу үшін мемлекеттік "Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы жəне "КазАгро" қаржы институттары арқылы жеңілдікпен 18 млн. көлемінде несие алса, бұл жобаға жалпы көлемі 25 млн. теңге қаражат жұмсады.

Сонымен қатар, аудан басшысы бүгін аудандық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебінде де болды. Барлық спорт секцияларын аралап көріп, мұндағы жасалған жағдайларға назар аударды.

Жүйелі жұмыс жемісті