Кәсіби мерекелер атап өтілді

Кәсіби мерекелер атап өтілді

Шуақты күннің шапағатына бөлеген жаздың осы айы кəсіби мерекелерге толы. Өткен аптада ақ халатты абзал жандар - медицина қызметерлерінің мерекесі болса, бүгін, 23-маусым күні мемлекеттік қызметшілер мен ішкі істер қызметкелерінің кəсіби мейрамы. Сондай-ақ, алдымызда ақпарат жəне байланыс қызметкерлерінің меншікті мерекесі күтіп тұр. Осындай төрт маңызды мереке аудандық мəдени сауық орталығының алаңындағы жазғы сахнада атап өтілді. Салтанатты шарада аудан əкімінің міндетін атқарушы Қанат Қожықаев мереке иелерін құттықтап, осы салалардың бірқатар еңбек озаттарын аудандық мəслихат хатшысы Қуат Имантүсіповпен бірге аудан əкімі мен мəслихат хатшысының Құрмет грамоталары мен Алғыс хаттарымен марапаттады. Мерекелік шарада аудандық мəдениет үйінің өнерпаздары мереке иелеріне əн-күйлерін арнап, аспан əлеміне түрлі-түсті шарлар ұшырылды.

Кәсіби мерекелер атап өтілді  Кәсіби мерекелер атап өтілді

Кәсіби мерекелер атап өтілді Кәсіби мерекелер атап өтілді

Кәсіби мерекелер атап өтілді  Кәсіби мерекелер атап өтілді

Келулердің саны: 2079