Балалар мерекесі аталып өтті

Биыл Халықаралық балаларды қорғау күні ерекше аталып өтті. Ерекшелігі - еліміздің барлық жерінде бір мезгілде балалар мен жастардың музыкалық оркестрлері мен ансамбльдерінің шеруі ұйымдастырылды. Бұл бастама Жаңаарқа ауданында да көрініс тапты. Бұл ауқымды шара аудандық білім бөлімінің ұйымдастыруымен орталық стадионда өтті. Балалар мерекесіне аудан əкімінің міндетін атқарушы Қанат Қожықаев арнайы қатысып, бүлдіршіндерді, олардың ата-аналарын жəне жалпы аудан тұрғындарын мерекемен құттықтады. Мерелік күнде бүлдіршіндер əн салып, би биледі. Балалар күніне арналып ұйымдастырылған "Асфальтқа сурет салу", "Көңілді сөре" жарыстары мен "Велосипедшілер"жарысы жəне "Жұлдызай" шығармашылық сайысы мереке иелерінің көңілдерін көтере түсті.

Балалар мерекесі аталып өтті Балалар мерекесі аталып өтті

Баспасөз қызметі

Келулердің саны: 1981